Inne

Niezależna recenzja Black Latte: efekty, skład, cena

Black Latte jest całkowicie czarnym napojem, który smakuje jak latte i ma pomóc w utracie wagi. Napój odchudzający składa się z węgla aktywnego, mleka kokosowego, L-karnityny i kwasów tłuszczowych omega-3. Ta kombinacja składników powinna nie tylko prowadzić do utraty kilku kilogramów wagi miesięcznie i widocznie zmniejszyć obwód brzucha, nóg i dna, ale także sprawić, że zgaga i uczucie ciężkości w brzuchu znikną, zmniejszyć cellulit i obrzęk oraz doprowadzić do lepszej jakości snu i większej wydajności.

Napój odchudzający został opracowany z myślą o osobach, które chcą szybko i bez większych zmian w diecie schudnąć. Ponadto, osoby, które chcą lepiej spać lub które chcą prawidłowo odtruwać swoje ciało, powinny również korzystać z Black Latte. Ogólnie rzecz biorąc, produkt służy do aktywacji metabolizmu i powinien zawsze pomagać, gdy nie czujesz się dobrze w swoim organizmie.

Produkt wyraźnie nie jest odpowiedni dla osób, które są zdegustowane przez taki głęboki czarny napój jak latte z węgla drzewnego. Nie należy jednak robić wrażenia na barwie napoju – powinien on przecież smakować jak pyszne latte i w ten sposób pomagać w utracie wagi.

W przeciwieństwie do innych, porównywalnych preparatów, które mają pobudzić metabolizm, Black Latte ma pomóc schudnąć, nawet jeśli nie zwracasz uwagi na dietę.

Skład suplementu na odchudzanie

  • Węgiel aktywny ma na celu zapobieganie gromadzeniu się tłuszczu z diety w postaci tłuszczu w organizmie. Ponadto, mówi się, że czarny proszek ma działanie detoksykacyjne.
  • Mleko kokosowe nadaje napojowi przyjemny smak. Jednocześnie pobudza metabolizm, który przyspiesza spalanie tłuszczu.
  • L-karnityna prowadzi do lepszego rozkładu tłuszczu i jego spalania. Mówi się również, że napina ona skórę i przeciwdziała cellulitowi.
  • Kwasy tłuszczowe Omega-3 zwiększają poziom leptyny w organizmie. Leptyna bierze udział w dystrybucji tłuszczu w organizmie.

Black Latte – Efekty – Dawkowanie

Black Latte posiada pewne właściwości, które w tej formie są trudne do sprawdzenia. Przecież każdy organizm inaczej reaguje na pewne składniki odżywcze. Główne właściwości Black Latte to wchłanianie tłuszczu i jego przemiana w energię, wspomaganie przemiany materii, oczyszczanie organizmu z toksyn, produkcja dopaminy, tzw. hormonu szczęścia, oraz nadawanie energii.

Wszystkie te właściwości nie mogą być potwierdzone w 100 procentach bez dalszych ado. Wynika to z faktu, że producent ujawnia tylko cztery składniki latte z węgla drzewnego, które podobno prowadzą do lepszego metabolizmu. Składniki te, mleko kokosowe, węgiel aktywny, L-karnityna i kwasy tłuszczowe omega-3, przyczyniają się w pewnym stopniu do zdrowia człowieka i są nawet częściowo potrzebne organizmowi – np. omega-3. Nie jest jednak jasne, jak ma wyglądać ten dość niezwykły efekt.

Efekty, które mogą być potwierdzone, to

  • detoksykacja
  • lepsze uczucie sytości
  • Spalanie tłuszczu

Efekt detoksykacyjny jest spowodowany przez węgiel aktywny. Od kilku lat jest on uważany za idealny środek detoksykujący, jeśli chodzi o detoksykację z zewnątrz – na przykład skóry twarzy. Z drugiej strony, silniejsze uczucie sytości pochodzi z kwasów tłuszczowych omega-3 i mleka kokosowego. To ostatnie służy również jako składnik nasycający w niektórych potrawach. Spalanie tłuszczu jest wynikiem działania L-karnityny, która przynajmniej teoretycznie stymuluje spalanie kwasów tłuszczowych i tłuszczu w organizmie. W praktyce jednak – i zostało to już udowodnione w niektórych badaniach na ludziach – L-karnityna nie jest w stanie przyspieszyć spalania tłuszczu. W związku z tym pojawia się również pytanie, na ile reprezentatywne jest rzekome badanie opublikowane na stronie internetowej.

Aby przygotować Black Latte do lepszego metabolizmu, wystarczy gorąca woda i czarny latte w proszku. Wymieszaj je razem i pij powoli przez okres dziesięciu do 15 minut. Napój odchudzający należy pić raz dziennie – najlepiej przy śniadaniu. Zaleca się również przestrzeganie programu przez miesiąc.

Czy występują efekty uboczne?

Składniki, które producent podaje do produktu, zazwyczaj nie mają skutków ubocznych i nie należy spodziewać się alergii ani od węgla aktywnego, ani od kwasów tłuszczowych omega-3. Inaczej jest w przypadku mleka kokosowego zawartego w produkcie. Są ludzie, którzy cierpią na alergie kokosowe i dlatego lepiej nie pić latte z węgla drzewnego.

Receptura na napój odchudzający dla lepszego metabolizmu została opracowana przez amerykańskich naukowców. Ich celem przy jego opracowywaniu było stworzenie skutecznego produktu odchudzającego z węgla aktywnego o pysznym smaku latte. Dostawca przedstawia również na swojej stronie internetowej dwa certyfikaty z USA i Izraela, które mają potwierdzić skuteczność napoju odchudzającego.

Opinie z forum Black Latte – recenzje

Nie zajęło nam zbyt wiele czasu, aby znaleźć recenzje tego produktu, ponieważ jest ich po prostu mnóstwo w Internecie. Opinie te są bardzo zróżnicowane, ale nie udało nam się znaleźć żadnych wiarygodnych informacji o tym, że napój Black Latte nie jest skuteczny. Klienci chwalą sobie widoczne spalanie tkanki tłuszczowej. Ponadto, wiele kobiet twierdzi nawet, że suplement pomaga pozbyć się cellulitu. Większość recenzentów potwierdza jednak przyjemny smak napoju.

Opinie i raporty z doświadczeń na temat napoju odchudzającego można znaleźć tylko na stronie internetowej oficjalnego dostawcy. Tutaj produkt jest zgłaszany pozytywnie przez cały czas. Jedna z klientek, której zdjęcie również jest opublikowane, pisze, że straciła dużo na wadze i musiała kupić zupełnie nową szafę, ponieważ wszystkie stare ubrania już nie pasowały. Inna klientka mówi, że z Black Latte straciła w sumie 18 kilogramów. Dalsze opinie klientów można znaleźć pod tym linkiem!

Gdzie kupić Black Latte? Cena

Napój odchudzający można kupić na oficjalnej stronie producenta. Tutaj można zamówić pakiet z 100 gramami proszku i uzyskać zniżkę w wysokości 50 procent. W razie potrzeby do ceny zakupu można doliczyć podatek od wartości dodanej. Jeśli zdecydowałeś się spróbować Black Latte dla lepszego metabolizmu, musisz najpierw powiedzieć nam, ile opakowań chcesz kupić na stronie internetowej dostawcy. Następnie należy podać swój kraj pochodzenia, imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Po kliknięciu na „Zamówienie” zostaniesz poproszony o dalsze dane. Musisz również zdecydować o sposobie płatności. Dalsze raporty z doświadczeń, które są nawet wyposażone w zdjęcia przed i po, są nieco krótsze. Ale również tutaj staje się jasne: kobiety, które wypiły czarne latte, mogą, według własnych oświadczeń, stracić kilka kilogramów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Starmach.com.pl