Inne

Niezależna recenzja Matcha Fit: efekty, skład, cena

Napój Matcha Fit ma za zadanie delikatnie oczyścić organizm i pozbyć się zbędnych kilogramów. Nie jest to zaskakujące, ponieważ działanie sproszkowanej zielonej herbaty było wykorzystywane już w czasach starożytnych przez japońską szlachtę w celu leczenia chorób i cieszenia się życiem i pracą bez dolegliwości.

Matcha Fit - suplement na odchudzanie

Ale czy Matcha Fit naprawdę działa? Poddaliśmy produkt próbie, a w poniższym artykule opowiemy o jego działaniu, sposobie przyjmowania i oczywiście o wyniku naszego wielkiego autotestu.

Co to jest Matcha Fit?

Herbata Matcha jest od lat bardzo popularnym superfoods i zyskała sławę, zwłaszcza w przypadku nadwagi, dzięki swojemu działaniu oczyszczającemu i odchudzającemu. Matcha Fit jest suplementem, który wyraźnie chce wskoczyć na właściwe tory i obiecuje, że tak właśnie będzie w przypadku jego produktu. Tłuszcz musi zostać spalony, a organizm musi być zaopatrywany w energię w sposób zrównoważony. Wyniki należy utrwalać i wzmacniać krok po kroku przez okres czterech tygodni. Poniżej przedstawiamy szczegółowe obietnice producenta:

    Pierwszy tydzień – adaptacja

W pierwszym tygodniu stosowania preparatu system nerwowy powinien zostać uspokojony, sen poprawiony, a apetyt opanowany. W tym okresie pierwszy spadek wagi powinien wynosić od dwóch do czterech kilogramów.

    Tydzień 2 – Detoksykacja

Drugi tydzień powinien zmniejszyć zatrzymywanie pokarmu i wody w organizmie oraz pobudzić trawienie. Skuteczna utrata wagi powinna teraz wynosić od pięciu do siedmiu kilogramów.

    Tydzień 3 – Spalanie tłuszczu

Należy przyspieszyć utlenianie i rozpuszczanie tłuszczu. Powinno to zminimalizować odkładanie się tłuszczu i zmniejszyć masę ciała. Utrata wagi powinna wynosić od 8 do 12 kilogramów.

    Tydzień 4 – Konsolidacja wyników

W czwartym tygodniu należy zwiększyć metabolizm węglowodanów i przekształcić kalorie w energię. Złogi tłuszczu powinny zniknąć. Należy unikać przyrostu masy ciała, nawet jeśli spożycie kalorii zostanie ponownie zwiększone. Według producenta, po czterech tygodniach można schudnąć od 13 do 15 kilogramów.

Jak działa Matcha Fit? Test

Producent napoju Matcha Fit wiele obiecuje, ale czy jest w stanie spełnić te wielkie obietnice? Odważyliśmy się sami przetestować ten suplement przez okres 4 tygodni. Nasz czytelnik, Michał, oddał się do naszej dyspozycji. Ma 34 lata, 1,83 m wzrostu i waży 95 kg. Chociaż Michał regularnie uprawia sport, od trzydziestego roku życia powoli, ale systematycznie przybiera na wadze. Ma nadzieję, że ten suplement oczyszczający i wspomagający przyrost masy ciała sprawi, że wałeczki tłuszczu znów znikną. Michał będzie przyjmował Matcha Fit zgodnie z zaleceniami producenta i przedstawiał nam raporty w odstępach tygodniowych.

Tydzień 1: Zamówiliśmy produkt bezpośrednio u producenta. Dostawa była szybka i przebiegła bezproblemowo. Nasza testerka zażywa Matcha Fit zgodnie z zaleceniami producenta. Jego zdaniem pobór był prosty i nieskomplikowany. Dobrze toleruje suplement diety i nie odczuwa żadnych skutków ubocznych.

Tydzień 2: Pod koniec drugiego tygodnia testów ponownie zadzwoniliśmy do Michała. Z niecierpliwością czekaliśmy, aby usłyszeć, co ma do powiedzenia nasz tester. I rzeczywiście, Michał powiedział nam, że do tej pory schudł 1,5 kg, choć nie zmienił diety ani aktywności fizycznej.

Tydzień 3: Po 21 dniach nasz uczestnik ponownie się z nami kontaktuje. Nadal ma pozytywne wiadomości, którymi może się z nami podzielić. Nadal dobrze toleruje Matcha Fit i nadal traci na wadze. I to bez uczucia głodu. Ponadto zauważa, że poprawił się jego ogólny nastrój i czuje się bardziej zrównoważony.

Jak działa Matcha Fit Test

Tydzień 4: Nasz test Match Fit kończy się po czterech tygodniach. Michał przedstawił swoje ustalenia w następujący sposób:

„Cóż, po 4 tygodniach stosowania schudłam w sumie 3 kilogramy. Chociaż spadek wagi jest znacznie mniejszy niż zalecany przez producenta, jestem bardzo zadowolona z tego wyniku. Ponieważ nie jadłam mniej ani nie ćwiczyłam więcej.

Ponadto, w przeciwieństwie do innych diet, nie miałam złego nastroju, nie byłam głodna i czułam się bardziej zrównoważona. Z pewnością będę kontynuować przyjmowanie tego suplementu w przyszłości.

Matcha Fit – opinie Użytkowników

Spojrzenie na doświadczenia z Matcha Fit pokazuje ogólnie pozytywne opinie. W swoich ocenach klienci chwalą efekt wyszczuplający i dobrą tolerancję produktu. Uderzające jest również to, że większość użytkowników czuje się zdrowsza i bardziej witalna po krótkim okresie przyjmowania leku. Jak wynika z opinii, duża część klientów poprawiła również swoje nawyki związane ze snem. Na przykład klientka Ramona w swojej recenzji zamieściła następujące informacje:

Minęło trochę czasu, zanim Matcha Fit zaczęła działać. Warto jednak nie poddawać się i stosować się do zaleceń producenta dotyczących przyjmowania preparatu. Już po 2 tygodniach zaczęłam tracić na wadze. W sumie, dzięki temu spożyciu udało mi się schudnąć 5 kilogramów w ciągu miesiąca. Dla mnie ten wynik to wyraźne podniesienie ręki do góry.

Smak jest określany jako neutralny lub przyjemny. Nie znaleźliśmy żadnych doniesień o działaniach niepożądanych lub nietolerancji, więc zakładamy, że produkt jest dobrze tolerowany.

Efekty uboczne i działania niepożądane

Według producenta napój z zielonej herbaty jest dobrze tolerowany. W opiniach klientów nie znaleźliśmy również żadnych doniesień o działaniach niepożądanych lub nietolerancji, dlatego zakładamy, że produkt jest rzeczywiście dobrze tolerowany. W przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników lub wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych podczas stosowania preparatu, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem.

Dla kogo jest przeznaczony napój matcha?

Produkt jest odpowiedni dla każdego, kto poszukuje naturalnego środka wspomagającego odchudzanie, który działa wyszczuplająco na sylwetkę bez chemikaliów i wyrzeczeń. Osoby, które chcą w naturalny sposób oczyścić swój organizm i cieszyć się efektami towarzyszącymi, takimi jak poprawa zdolności do zasypiania czy poprawa nastroju, mogą również wypróbować Matcha Fit.

Matcha Fit – Skład

Główne składniki aktywne napoju Matcha Fit Mix są następujące, zgodnie z instrukcjami producenta:

    Ekstrakt z zielonej herbaty Matcha

Ekstrakt z zielonej herbaty Matcha zawiera cenne przeciwutleniacze, katechiny, chlorofil, teofilinę, ryboflawinę i L-teaninę. Te aktywne składniki mają działanie wyszczuplające i są często stosowane w ramach kuracji detoksykacyjnej. Oczyszczają i uwalniają organizm od substancji toksycznych.

    Tauryna

Tauryna jest kwasem organicznym, który bierze udział w metabolizmie tłuszczów. Kwas 2-aminoetanosulfonowy pomaga kontrolować własny apetyt i przeciwdziała nieprzyjemnym zachciankom. Tauryna, jako produkt rozpadu aminokwasów, wspomaga wchłanianie i zatrzymywanie wody w organizmie, stymuluje metabolizm i pomaga w stanach obniżonego morale jako naturalny środek pobudzający oraz w przypadku osłabienia fizycznego.

    Wyciąg z kwasu cytrynowego

Wyciąg z kwasu cytrynowego wiąże toksyny i usuwa je z organizmu. To samo dotyczy soli i nadmiaru płynów. Ponadto tauryna stymuluje metabolizm, a tym samym sprzyja utracie wagi.

Jakie efekty osiągniesz stosując Matcha Fit?

Producent Matcha Fit szczegółowo obiecuje następujące efekty:

  • trwała redukcja masy ciała
  • mniejsze zmęczenie
  • lepszy ogólny stan zdrowia
  • lepsze zachowanie podczas snu i głębsze fazy snu
  • obniża poziom cholesterolu
  • promowanie witalności i wydajności
  • detoksykacja organizmu
  • przyspiesza metabolizm nawet dziesięciokrotnie
  • napina skórę
  • aktywuje lipolizę, a tym samym spalanie tłuszczu.

Przyczyną tego efektu jest połączenie powyższych składników, które stymulują receptory beta i przyspieszają lipolizę. Proces ten powoduje rozpuszczenie i rozbicie tłuszczu własnego organizmu.

Ponadto matcha jest środkiem absorbującym, który usuwa toksyny z organizmu i pobudza trawienie.

Początek efektu jest więc różny u różnych osób, a jego intensywność również jest różna i zależy od indywidualnych warunków przed rozpoczęciem diety.

Jakie efekty osiągniesz stosując Matcha Fit

Stosowanie Matcha Fit – właściwy sposób przygotowania

Stosowanie i przygotowanie napoju Matcha Fit jest bardzo proste. Wsyp łyżeczkę Matcha Fit do 150 ml wrzącej wody i mieszaj proszek Matcha aż do jego całkowitego rozpuszczenia. Do przygotowywania potraw przyda się bambusowa trzepaczka.

Napój należy parzyć przez 5-7 minut, a następnie wypić. Należy go stosować przez co najmniej 4 tygodnie. W razie potrzeby można powtórzyć zabieg.

Gdzie kupić Matcha Fit?

Obecnie oryginalny produkt można uzyskać jedynie kupując go bezpośrednio na stronie producenta. Obecnie nie ma innych źródeł zakupu online lub offline.

Czy Matcha Fit można kupić w aptece lub na Allegro?

Nie, Matcha Fit nie jest obecnie dostępna w żadnej aptece czy na Allegro, a jedynie w sklepie internetowym producenta.

Ile kosztuje Matcha Fit? Cena

Matcha Fit jest obecnie dostępny u producenta w obniżonej cenie 149,00 PLN zamiast pierwotnej 209 PLN.

Ponadto można skorzystać z opcji oszczędnościowych 2+1 i 3+2 dostępnych tutaj. Jeśli więc zamówisz dwa opakowania Matcha Fit, jedno opakowanie otrzymasz GRATIS. Jeśli zamówisz trzy opakowania Matcha Fit, otrzymasz również dwa opakowania GRATIS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Starmach.com.pl